| Označení: | KEK9724 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 61 Kč 68Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x25x3 cm
Rozjasněte svůj oblíbený prostor milou drobností, která vám přinese dlouho očekávané jaro i do vašeho domova. Tento zápich s keramickou žížalou bude skvělou volbou pro netradiční výzdobu se špetkou vtipu. Po dlouhých zimních měsících vám přinese nádech nového života plný barev a svěžesti. Bude ideálním doplňkem pro vaše květinové záhony, květináče nebo truhlíky.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Rozměry | 7x25x3 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Růžová |