| Označení: | KEK9508 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x4x4 cm
Keramický zápich v podobě šneka s ulitou v příjemné zelené barvě je veselou dekorací pro váš záhonek nebo květináč. Mix dvou druhů vám umožní vytvořit živé a veselé aranžmá, které dodá zahradě či interiéru jedinečný půvab. Perfektní volba pro všechny, kdo chtějí oživit prostor originálními doplňky.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 97.0000 kg |
| Hmotnost | 97.0000 kg |
| Rozměry | 11x4x4 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zelená |