| Označení: | VEL7141 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 18 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x10x1 cm
Závěsná dekorace v podobě vajíčka na pověšení bude krásným doplňkem vaší velikonoční výzdoby. Je zde vyobrazen zajíček, jak utíká s mrkví po zelené louce. Použití této dekorace je univerzální a můžete ji pověsit na jakékoli vhodné místo. Vytvoříte si tím sváteční atmosféru plnou radosti a očekávání z příchodu jara a slunných dní.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 8x10x1 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Vajíčko |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zelená |