| Označení: | VEL7145 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x10x1 cm
Závěsná dřevěná dekorace se zajíčkem v trávě s barevnými květinami bude pěkným doplňkem vaší velikonoční výzdoby. Zajíc je jedním z nejtradičnějších zvířecích symbolů svátků jara a bývá ztvárněn v nejrůznějších podobách, pozicích i velikostech. Roztomilý vzhled tohoto zvířete napomáhá k vytvoření útulného prostoru a radostné atmosféry. S příchodem jara se po temné a mrazivé zimě příroda konečně probouzí. Nejen my máme lepší náladu, ale i všichni tvorové včetně zajíčků ožívají a rodí se nové životy. Příroda se začíná zelenat, květy vybarvovat a sluníčko hřát. Oslavme toto krásné období tím, že si svůj oblíbený prostor patřičně vyzdobíme, třeba i touto hezkou dekorací.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 10x10x1 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Zajíc |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Vícebarevná |