| Označení: | VEL7135 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 16 Kč 18Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x30x1 cm
Udělejte si radost po přečkání dlouhé a temné zimy drobnostmi, které vám přinesou dlouho očekávané jaro i do vašeho domova. Ozdobný dřevěný zápich v podobě slepiček ve třech barevných variantách, bude skvělou volbou pro jarní aranžování. Po dlouhých zimních měsících vám přinese nádech nového života plný barev a svěžesti. Bude ideálním doplňkem pro vaše květináče, truhlíky nebo další místa, která dovolují využití tohoto krásného zápichu.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 8x30x1 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Slepice/Kohout |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Přírodní |