| Označení: | VEL7144 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x10x8 cm
Představte si kouzelný základ pro své Velikonoční dekorovaní s naším dřevěným obalem ve formě zahrádky se zajíčky a barevnými květinami. Tato unikátní ozdoba je nejen barevným střípkem jara, ale také umožňuje vyjádřit vaši kreativitu. Tento originální obal je jako prázdné plátno, které čeká na vaše umělecké nápady. Svou krásou a jedinečným provedením se stane skvělým základem pro aranžování. Získejte svůj vlastní výrazný a barevný prvek Velikonoční dekorace s tímto dřevěným obalem, který vás zavede do světa kreativity a radosti z příchodu jara.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 10x10x8 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Zajíc |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Přírodní |