| Označení: | VEL7136 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 16 Kč 18Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x30x1 cm
Rozjasněte svůj oblíbený prostor milou drobností, která vám přinese dlouho očekávané jaro i do vašeho domova. Tento zápich v podobě vajíčka s vyobrazenou slepičkou ve třech různých barevných variantách bude skvělou volbou . Po dlouhých zimních měsících vám přinese nádech nového života plný barev a svěžesti. Bude ideálním doplňkem pro vaše květinové záhony, truhlíky či ozdobných věnců.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 7x30x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Vajíčko |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Vícebarevná |