| Označení: | VEL7140 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 18 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x9x1 cm
S příchodem jara a Velikonoc se po temné a mrazivé zimě konečně vše probouzí k životu. Příroda se začíná zelenat, květy vybarvovat a sluníčko hřát. Oslavme toto krásné období tím, že si svůj oblíbený prostor patřičně vyzdobíme. Nechť je pro vás inspirací tato krásná závěsná velikonoční dekorace ze dřeva ve formě slepičky v barevném oblečku. Bude radost se na ní dívat a vnese do míst svěží a radostnou atmosféru s příchodem jara.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 7x9x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Slepice/Kohout |
| Sezóna | Velikonoce |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Vícebarevná |