| Označení: | LIL013 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 485 Kč 539Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
58x47x2 cm
Velká nástěnná dekorace ve formě kovového stromu bude impozantním uměleckým dílem na vaší stěně. Strom je sestaven z šestice větví s elegantními lístky. Ty jsou všechny zbarvené do zlato hnědých odstínů a celá koruna působí svěžím dojmem. Kdo má rád přírodu a všechny krásy které nabízí, bude kovová nástěnná dekorace v podobě stromu, ideálním oživením interiéru. Vaši hosté budou ohromeni jeho jedinečným vzhledem při pohledu na něj.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 670.0000 kg |
| Hmotnost | 670.0000 kg |
| Rozměry | 58x47x2 cm |
| Šířka | 58.0000 cm |
| Výška | 47.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Vícebarevná |