| Označení: | FA23-032 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 220 Kč 1 356Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100x45x2 cm
Nástěnná dekorace ve tvaru stromu z kovu je působivou ozdobou pro váš interiér. Zlaté provedení dodává dekoraci nádech elegance a luxusu, díky čemuž se stane dominantním prvkem na stěně. Skvěle vynikne v obýváku, ložnici i předsíni.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 775.0000 kg |
| Hmotnost | 775.0000 kg |
| Rozměry | 100x45x2 cm |
| Šířka | 100.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.7750 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Zlatá |