| Označení: | FA23-007 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 760 Kč 1 955Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100x80x5 cm
Tato velká kovová závěsná ozdoba na zeď, představující strom s různobarevnými lístky, bude ústředním prvkem vašeho interiéru. S jejími rozměry (100 x 80 cm) a jedinečným designem představuje dokonalý způsob, jak přidat do vašeho prostoru nádech elegance a originality.Střídání zelených, stříbrných a měděných odstínů lístků vytváří výrazný působivý kontrast, který přitahuje pozornost. Tento kovový strom se stane na stěně výrazným prvkem. Vyzařuje kreativitu a nápaditost a dodá vašemu interiéru osobitý charakter. Buďte připraveni na obdiv vašich návštěvníků, kteří budou fascinováni touto jedinečnou závěsnou ozdobou ve formě kovového stromu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1500.0000 kg |
| Rozměry | 100x80x5 cm |
| Šířka | 100.0000 cm |
| Výška | 80.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Vícebarevná |