| Označení: | FB-1482 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 339 Kč 2 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
82x88x5 cm
Nástěnná kovová dekorace ve tvaru stromu s lístky v odstínech stříbrné, černé a zlaté barvy.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1570.0000 kg |
| Hmotnost | 1570.0000 kg |
| Rozměry | 82x88x5 cm |
| Šířka | 82.0000 cm |
| Výška | 88.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.5700 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Vícebarevná |