| Označení: | FA23-008 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 796 Kč 1 995Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
85x85x5 cm
Tato velká kovová závěsná ozdoba na zeď, představující strom lístky v různých metalických odstínech, bude ústředním prvkem vašeho interiéru. S jejími rozměry (85 x 85 cm) a jedinečným designem představuje dokonalý způsob, jak přidat do vašeho prostoru nádech elegance a originality.Střídání stříbrných, žlutých a zelených odstínů lístků vytváří výrazný působivý kontrast, který přitahuje pozornost. Tento kovový strom se stane na stěně skutečně výrazným prvkem. Vyzařuje kreativitu a nápaditost a dodá vašemu interiéru osobitý charakter. Buďte připraveni na obdiv vašich návštěvníků, kteří budou fascinováni touto jedinečnou závěsnou ozdobou ve formě kovového stromu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1290.0000 kg |
| Rozměry | 85x85x5 cm |
| Šířka | 85.0000 cm |
| Výška | 85.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.2900 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Vícebarevná |