| Označení: | KA-K1062 GRN |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 090 Kč 1 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x90x48 cm
Dětská židle s konstrukcí značky Autronic nabízí kombinaci svěží zelené síťoviny a bílého plastového kříže, který je navržen pro použití na tvrdých podlahách. Sedák je čalouněný příjemnou zelenou látkou, zatímco opěradlo tvoří prodyšná síťovina podporující cirkulaci vzduchu během sezení. Odklápěcí područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru a výškově nastavitelný mechanismus zajišťuje ergonomické sezení přizpůsobené dětskému uživateli. Plastový kříž s pěti rameny poskytuje stabilitu a kolečka jsou vhodná pro hladké povrchy, což usnadňuje pohyb židle. Tento model je ideální volbou pro dětské pokoje, kde je kladen důraz na pohodlí i praktičnost.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 6.66 kg |
| Rozměry | 60x90x48 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 48.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 45.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 42.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.6600 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Bílá |
| Hmotnost - brutto | 7.6000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 67 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 56x27x53 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 59.0000 cm |
| Šířka područek | 7.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 81-90 |
| Nastavitelná výška sedu | 43-52 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Dětská židle |
60x90x48 cm
60x90x48 cm
60x90x48 cm
61x102x53 cm
61x102x53 cm
61x102x53 cm
61x102x53 cm