| Označení: | DT3014 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 592 Kč 3 991Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42x51x42 cm
Sada tří látkových košů v hnědé barvě spojuje praktické využití s hravým designem. Mají měkký manšestrový povrch, kulatý tvar a víko zdobené roztomilým pejskem. Díky různým velikostem je snadno využijete jako regálové i prádelní koše. Ideální pro ukládání prádla, hraček nebo drobností. Zkrátka je to stylový pomocník, který zútulní každý interiér.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 3.5 kg |
| Rozměry | 42x51x42 cm |
| Šířka | 42.0000 cm |
| Výška | 51.0000 cm |
| Hloubka | 42.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 3.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.5000 kg |
| Velikost | 31x31x21 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 31x31x21 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 31x31x21 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Rozměr balení | 44x44x59 cm |