| Označení: | KA-K1062 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 090 Kč 1 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x90x48 cm
Dětská židle s modrým síťovinovým potahem nabízí prodyšné a pohodlné sezení vhodné pro mladší uživatele. Opěradlo i sedák jsou potažené jemnou síťovinou, která podporuje cirkulaci vzduchu a přispívá k příjemnému pocitu během delšího sezení. Odklápěcí područky z bílého plastu umožňují snadné přizpůsobení prostoru a lepší manipulaci s židlí. Výškově nastavitelný mechanismus umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku podle potřeby dítěte. Stabilní plastový kříž je vybaven kolečky určenými pro tvrdé podlahy, což zajišťuje hladký pohyb a ochranu povrchu podlahy.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 6.86 kg |
| Rozměry | 60x90x48 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 48.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 45.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 42.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.8600 kg |
| Bederní opěrka | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Bílá |
| Hmotnost - brutto | 7.8000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 67 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 55x27,5X54 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 59.0000 cm |
| Šířka područek | 7.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 81-90 |
| Nastavitelná výška sedu | 43-52 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Modrá |
| Skupina zboží | Dětská židle |
60x90x48 cm
60x90x48 cm
60x90x48 cm
61x102x53 cm
61x102x53 cm
61x102x53 cm
61x102x53 cm