| Označení: | KA-K1063 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 611 Kč 1 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
61x102x53 cm
Dětská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu, který podporuje cirkulaci vzduchu. Opěradlo je vybaveno výškově nastavitelnou bederní opěrkou, která zajišťuje správnou podporu spodní části zad, a výškově nastavitelným opěrákem pro individuální přizpůsobení. Odklápěcí područky umožňují snadnější přístup k pracovnímu prostoru a zároveň šetří místo. Plastový bílý kříž zajišťuje stabilitu a lehkost celé židle, zatímco kolečka jsou vhodná pro tvrdé podlahy, což usnadňuje pohyb po místnosti. Výškově nastavitelný sedák umožňuje optimální přizpůsobení výšky sezení podle potřeby dítěte.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 7.86 kg |
| Rozměry | 61x102x53 cm |
| Šířka | 61.0000 cm |
| Výška | 102.0000 cm |
| Hloubka | 53.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 43.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 43.0000 cm |
| Výška sedu | 43.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 7.8600 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ano |
| Barva kříže | Bílá |
| Hmotnost - brutto | 8.8000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 67 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 60x33X54 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 59.0000 cm |
| Šířka područek | 7.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 92-102 |
| Nastavitelná výška sedu | 43-52,5 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Modrá |
| Skupina zboží | Dětská židle |
60x90x48 cm
60x90x48 cm
60x90x48 cm
60x90x48 cm
61x102x53 cm
61x102x53 cm
61x102x53 cm