| Označení: | TAB-462 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 441 Kč 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
76x37x37 cm
Taburet Autronic, vyrobený s pečlivou pozorností k detailu, je vybaven inovativním úložným prostorem pod sedákem. Tento promyšlený designový prvek spojuje praktičnost se stylem a poskytuje důmyslné řešení pro odkládání nezbytných věcí, čímž udržuje prostor bez nepořádku.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 3.86 kg |
| Rozměry | 76x37x37 cm |
| Šířka | 76.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 37.0000 cm |
| Demontované | Ne |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 100.0000 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 3.8600 kg |
| Hmotnost - brutto | 4.0200 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x29x39,5 |
| Druh potahové látky | Látka |
| Funkce | Skládací |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Taburet s úložným prostorem |