| Označení: | DT3012 BRN-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x20x20 cm
Elegantní látkový koš s víkem v hnědé barvě a obdélníkovém tvaru dodá vašemu úložnému prostoru styl i pořádek. Koženkový povrch působí vkusně a víko se zavírá jednoduše pomocí suchého zipu. Po bocích najdete praktické otvory pro ruce, které usnadňují přenášení. Ideální pro přehledné a vkusné uložení věcí v regálu nebo skříni.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 0.65 kg |
| Rozměry | 30x20x20 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.6500 kg |
| Hmotnost - brutto | 0.7000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 10.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Koš regálový |
| Rozměr balení | 23x30x3 cm |