| Označení: | DT3010 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 986 Kč 1 096Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
39x20x28 cm
Sada tří látkových košů o obdélníkových tvarech s koženkovými povrchy se postará o pořádek stylově a s přehledem. V elegantní modré barvě, s praktickými úchyty po stranách ve tvaru oválných otvorů, se skvěle hodí do regálů, skříní i polic. Různé velikosti umožní systematicky uspořádat drobnosti, oblečení nebo potřeby pro domácnost. Zkrátka všechno, co nechcete hledat každé ráno, a to od ponožek až po kabelky, budete mít pěkně na svém místě a vy už budete hned vědět, kam sáhnout.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Rozměry | 39x20x28 cm |
| Šířka | 39.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 28.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.7500 kg |
| Velikost | 39x28x20 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 39x28x20 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 39x28x20 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Modrá |