| Označení: | DT3009 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 896 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
38x60x28 cm
Stylový látkový koš na prádlo v krémovém provedení zaujme na první pohled a skvěle zapadne do každé domácnosti. Semišový povrch působí na dotek příjemně, víko se snadno zavírá pomocí suchého zipu. Po stranách najdete čtyři otvory pro ruce, takže se pohodlně přenáší i plný. A když ho zrovna nepotřebujete, jednoduše ho složíte a uložíte, díky čemuž uvolníte spoustu místa, když bude potřeba.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozměry | 38x60x28 cm |
| Šířka | 38.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 28.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 2.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.2000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Krémová |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Rozměr balení | 38x61x4 cm |