| Označení: | DT3009 BLUE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 896 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
38x60x28 cm
Stylový látkový koš na prádlo ve tmavě modrém provedení zaujme na první pohled a skvěle zapadne do každé domácnosti. Semišový povrch působí na dotek příjemně, víko se snadno zavírá pomocí suchého zipu. Po stranách najdete čtyři otvory pro ruce, takže se pohodlně přenáší i plný. A když ho zrovna nepotřebujete, jednoduše ho složíte a uložíte, díky čemuž uvolníte spoustu místa, když bude potřeba.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 1.667 kg |
| Rozměry | 38x60x28 cm |
| Šířka | 38.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 28.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.6670 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.8330 kg |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Modrá |