| Označení: | DT3011 BLUE-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 896 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x69x27 cm
Látkový koš na prádlo ve tvaru praktického vaku zaujme moderním vzhledem i funkčností. Má elegantní modrou barvu, koženkový povrch a horní část se snadno uzavírá pomocí stahovací šňůry. Díky lehké konstrukci se s ním dobře manipuluje, je dobře skladovatelný a v interiéru působí i jako stylový doplněk, není tak pouze úložným prostorem.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Rozměry | 35x69x27 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 69.0000 cm |
| Hloubka | 27.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 0.9000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.0000 kg |
| Počet kusů v kartonu | 10.0000 |
| Barva | Modrá |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Rozměr balení | 35x68x5 cm |