| Označení: | SF1530-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x32x10 cm
Papírová dárková taška s nádherným motivem zasněžené krajiny s roztomilým ptáčkem na větvičce ozdobeného smrčku. Elegantní a praktické řešení pro balení vánočních dárků. Už žádné zdlouhavé balení do papíru, stačí vložit a máte hotovo! Stylová a snadno přenosná, dodá vašim dárkům kouzelný sváteční nádech.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Rozměry | 26x32x10 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | M malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Vícebarevná |