| Označení: | SF1530-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 22 Kč 24Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x24x8 cm
Papírová dárková taška s nádherným motivem zasněžené krajiny s roztomilým ptáčkem na větvičce ozdobeného smrčku. Elegantní a praktické řešení pro balení vánočních dárků. Už žádné zdlouhavé balení do papíru, stačí vložit a máte hotovo! Stylová a snadno přenosná, dodá vašim dárkům kouzelný sváteční nádech.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Rozměry | 18x24x8 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 24.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | S malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Vícebarevná |