| Označení: | SF1341-ST |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 29 Kč 32Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x23x10 cm
Máte už vymyšlený ten pravý dárek pod stromeček, ale nevíte, jak ho vkusně a rychle zabalit? Nezoufejte, zde je pro vás skvělé řešení v podobě papírové dárkové tašky s vánočním motivem. Výhodou je, že nemusíte trávit hodiny času právě balením, neboť do tašky se dary snadno ukládají a vypadají v nich úžasně. Tašky jsou pevné, dobře se nosí a tím i snadno předávají. Vejde se do nich i více drobností najednou a dost toho unesou, což jim přidává na hodnotě. Obdarujte na Vánoce své blízké, kamarády či kolegy nápaditými dárky v této pěkné tašce se svátečními motivy a mějte ten hřejivý pocit z jejich radosti.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 18x23x10 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | M malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Vícebarevná |