| Označení: | SF1502-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 34 Kč 38Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
31x26x12 cm
Vánoční papírové tašky, v tomto případě s motivem svátečně vyzdobených dveří historického domku, jsou praktickým a elegantním řešením pro jednoduché, rychlé a efektivní umístění dárků. Už se nemusíte trápit s pracným balením do klasického papíru, ale jednoduše vložíte překvapení do tašky a máte hotovo! Díky svátečnímu vzoru získává váš dárek jedinečný vzhled, který obzvlášť potěší, tím spíše, když pro obdarovaného vyberete ten nejlepší z naší široké nabídky svátečních motivů.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Rozměry | 31x26x12 cm |
| Šířka | 31.0000 cm |
| Výška | 26.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | M malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Růžová |