| Označení: | SF1535-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x32x10 cm
Dárková papírová taška s vánočním motivem je dostupná ve dvou variantách, a to buď s vánočními huňatými ponožkami nebo s větvičkami cesmíny s červenými plody. Obě verze mají elegantní bílý základ, který dodává tašce jemný a sváteční vzhled. Do tašky se dárky snadno balí, ušetříte si tak čas a starosti. Navíc se dobře nosí a pod stromečkem bude vypadat skvěle.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Rozměry | 26x32x10 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | M malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Červená |