| Označení: | FUP539 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 519 Kč 577Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x20x25 cm
Kovová mísa na elegantním stojanu v bílé barvě, vysoká 20 cm, je skvělým základem pro svatební i vánoční aranžmá. Díky univerzálnímu designu ji lze využít na květiny, svíčky či jiné dekorace. Stylový prvek pro každou slavnostní výzdobu. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 560.0000 kg |
| Hmotnost | 560.0000 kg |
| Rozměry | 25x20x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Bílá |