| Označení: | FUP534 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x11x13 cm
Elegantní kovový kalich v bílé barvě je ideální pro aranžování vánočních i svatebních dekorací. Skvěle poslouží jako základ pro květinové kompozice, svíčky nebo jiné ozdoby. Nadčasový design z něj dělá univerzální prvek pro každou slavnostní výzdobu. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Rozměry | 13x11x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Bílá |