| Označení: | FUP536 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x17x13 cm
Kovový aranžovací pohár s uchy v bílé barvě je elegantní a univerzální doplněk pro sváteční dekorace. Skvěle se hodí na vánoční výzdobu i svatební aranže, ať už jej naplníte květinami, svíčkami nebo jinými ozdobami. Nadčasový design, který dodá každému prostoru stylový nádech. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 256.0000 kg |
| Hmotnost | 256.0000 kg |
| Rozměry | 17x17x13 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Bílá |