| Označení: | FUP535 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x12x12 cm
Kovový aranžovací kalich v bílé barvě s elegantním vlnitým vzorem je skvělým doplňkem pro svatební i vánoční výzdobu. Díky univerzálnímu designu se hodí pro různé dekorace – květiny, svíčky i další ozdoby. Jemný a nadčasový prvek, který dodá aranžím styl a eleganci. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 12x12x12 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Bílá |