| Označení: | FUP538 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 616 Kč 1 795Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
38x83x38 cm
Elegantní kovový stojan v bílé barvě s výškou 83 cm je ideální pro aranžování svatebních nebo vánočních dekorací. Skvěle se hodí pro květinová aranžmá, svíčky či jiné ozdoby, které díky jeho výšce krásně vyniknou. Nadčasový design pro slavnostní atmosféru. Pozor! Tento výrobek je určen výhradně pro aranžovací a dekorativní účely a není vhodný pro styk s potravinami!
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1400.0000 kg |
| Hmotnost | 1400.0000 kg |
| Rozměry | 38x83x38 cm |
| Šířka | 38.0000 cm |
| Výška | 83.0000 cm |
| Hloubka | 38.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Bílá |