| Označení: | UM0876 COP-ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x101x17 cm
Kovové krmítko/pítko v měděné barvě je praktickým i dekorativním doplňkem pro vaši zahradu. Miska umístěná navrchu je ozdobena dvěma drobnými pěvci, kteří přidávají předmětu jemný přírodní prvek. Díky zápichu ho snadno umístíte do záhonu, truhlíku nebo přímo do země, kde se stane ozdobou pro vás a vděčnou občerstvovací stanicí pro opeřené návštěvníky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Rozměry | 21x101x17 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 101.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Barva | Měděná |