| Označení: | UM0954 COP-ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 393 Kč 437Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x23x15 cm
Toto kovové pítko pro ptáčky v měděné barvě je nejen praktické, ale jedná se také o krásné zahradní doplnění. Miska na podstavci je zdobena malým pěvcem, který dodává pítku jemný detail. Stabilita této dekorace je zajištěna její hmotností a těžištěm ve spodní části. Perfektní pro umístění na zahradu, terasu, případně balkón, kde svým provedením bude dělat radost vám i všem ptáčkům, kteří na zahradu zavítají.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 867.0000 kg |
| Hmotnost | 867.0000 kg |
| Rozměry | 19x23x15 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Barva | Měděná |