| Označení: | UM0875 COP-ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x86x14 cm
Kovové krmítko/pítko v měděné barvě je praktickým i dekorativním doplňkem pro vaši zahradu. Miska ve tvaru listu umístěná navrchu je ozdobena jedním drobným pěvcem, který přidává předmětu jemný přírodní prvek. Díky zápichu ho snadno umístíte do záhonu, truhlíku nebo přímo do země, kde se stane ozdobou pro vás a vděčnou občerstvovací stanicí pro opeřené návštěvníky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 310.0000 kg |
| Hmotnost | 310.0000 kg |
| Rozměry | 25x86x14 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 86.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Barva | Měděná |