| Označení: | UM0956 COP-ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x7x13 cm
Kovové krmítko/pítko v měděné barvě ve tvaru listu je dokonalou dekorací pro vaši zahradu nebo terasu. Okraje zdobí dva drobní pěvci, kteří přidávají jemný přírodní nádech. Ideální na položení na okenní parapet nebo jiné vyvýšené místo, kde potěší nejen vás, ale i vaše opeřené návštěvníky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 770.0000 kg |
| Hmotnost | 770.0000 kg |
| Rozměry | 24x7x13 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Barva | Měděná |