| Označení: | UM0822 COP-ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x82x18 cm
Kovové krmítko/pítko v měděné barvě je praktickým i dekorativním doplňkem pro vaši zahradu. Miska umístěná navrchu je ozdobena jedním drobným pěvcem, který přidává jemný přírodní prvek. Díky zápichu ho snadno umístíte do záhonu, truhlíku nebo přímo do země, kde se stane ozdobou pro vás a vděčnou občerstvovací stanicí pro opeřené návštěvníky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 370.0000 kg |
| Hmotnost | 370.0000 kg |
| Rozměry | 24x82x18 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 82.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Barva | Měděná |