| Označení: | MT704-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x10x9 cm
Keramická hnědá myš s vykulenýma očima a roztomilým čumáčkem je zaručeným zdrojem radosti a potěšení. Na rozdíl od skutečných myší vám žádné škody nezpůsobí, naopak svým vtipným výrazem rozesměje každého kolemjdoucího. Tato originální dekorace skvěle oživí zahradu nebo terasu a dodá vybranému prostoru hravý nádech.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 270.0000 kg |
| Hmotnost | 270.0000 kg |
| Rozměry | 12x10x9 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Krtek/Myš |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Hnědá |