| Označení: | MT707-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 332 Kč 369Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x11x16 cm
Ležící keramická kočička v tmavě hnědé barvě s roztomilým výrazem je věrným společníkem, který dodá vaší zahradě nebo terase osobitý šarm a kouzlo. Tento půvabný doplněk zkrášlí každý prostor a vnese do něj nádech hravosti a pohody.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 625.0000 kg |
| Hmotnost | 625.0000 kg |
| Rozměry | 28x11x16 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Barva | Hnědá |