| Označení: | MT706-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x6x8 cm
Ležící keramická kočička v hnědé barvě s roztomilým výrazem je věrným společníkem, který dodá vaší zahradě nebo terase osobitý šarm a kouzlo. Tento půvabný doplněk zkrášlí každý prostor a vnese do něj nádech hravosti a pohody.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 210.0000 kg |
| Hmotnost | 210.0000 kg |
| Rozměry | 14x6x8 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Hnědá |