| Označení: | MT705-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x12x13 cm
Keramická baculatá kočička v hnědé barvě s roztomilým čumáčkem je věrným společníkem, který dodá vaší zahradě nebo terase osobitý šarm a kouzlo. Tento půvabný doplněk zkrášlí každý prostor a vnese do něj nádech hravosti a pohody.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Rozměry | 18x12x13 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Hnědá |