| Označení: | MT707-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
41x16x25 cm
Ležící keramická kočička v tmavě hnědé barvě s roztomilým výrazem je věrným společníkem, který dodá vaší zahradě nebo terase osobitý šarm a kouzlo. Tento půvabný doplněk zkrášlí každý prostor a vnese do něj nádech hravosti a pohody.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 3500.0000 kg |
| Hmotnost | 3500.0000 kg |
| Rozměry | 41x16x25 cm |
| Šířka | 41.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Barva | Hnědá |