| Označení: | KEX6012 GRN2-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x12x17 cm
Krémově zbarvený keramický ptáček je elegantní zahradní dekorací, která dodá vašemu prostoru jemný a harmonický prvek. Zvolte pro něj dobře viditelné místo, aby vynikl jeho krásný vzhled a přitahoval svým půvabem i všechny vaše návštěvníky a kolemjdoucí. Ptáček svou přítomností přinese do prostoru příjemné oživení, aniž by před vámi ulétl.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Rozměry | 12x12x17 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Krémová |