| Označení: | KEX6004 CRM-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 975 Kč 2 194Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
31x49x30 cm
Krémově zbarvené keramické pítko pro ptáčky, ve tvaru květu na vysoké noze, je vznešenou zahradní dekorací, která přitahuje pozornost a přináší radost nejen ptáčkům, ale i lidem. Tvar velkého květu se dvěma pěvci, kteří se na něm natrvalo usadili, přidává do vašeho prostoru dokonalé oživení. Robustní keramická noha, kterou můžete snadno ukotvit pomocí otvoru na dně, je vysoce praktická a podtrhuje celkovou eleganci produktu. Takové pítko rozhodně bude dělat radost nejen vám, ale nadchne i vaše návštěvníky včetně všech kolemjdoucích, kteří se na chvíli zastaví, aby si užili jeho krásu.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 3270.0000 kg |
| Hmotnost | 3270.0000 kg |
| Rozměry | 31x49x30 cm |
| Šířka | 31.0000 cm |
| Výška | 49.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Barva | Krémová |
31x49x30 cm
26x37x24 cm
30x49x31 cm
24x37x26 cm