| Označení: | KEX6008 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 645 Kč 717Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
31x12x32 cm
Krémově zbarvené keramické pítko pro ptáčky ve tvaru srdce je elegantní dekorací pro vaši zahradu. Dva pěvci na okraji, kteří jakoby čekají na to, co jim hodíte, vnášejí do vašeho zahradního ráje hravou atmosféru. Tato miska se stává nejen funkčním prvkem, ale i poutavou ozdobou, která přiláká opeřené strávníky a oživí prostor kolem vás. S tímto pítkem si užijete krásné chvíle při pozorování ptáčků, kteří se k vám budou neustále rádi vracet
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1875.0000 kg |
| Hmotnost | 1875.0000 kg |
| Rozměry | 31x12x32 cm |
| Šířka | 31.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 32.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Krémová |