| Označení: | KEX6005 CRM-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x11x26 cm
Krémově zbarvené keramické pítko pro ptáčky ve tvaru květu je nádhernou dekorací, která přitahuje pozornost nejen ptáčků, ale i všech kolemjdoucích a návštěvníků. Dva pěvci sedící na okraji pítka dodávají celému pítku hravý a veselý vzhled. Příjemně oživí vaši zahradu a stane se oblíbeným místem pro vaše opeřené návštěvníky, kteří se k vám tak budou rádi vracet.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 970.0000 kg |
| Hmotnost | 970.0000 kg |
| Rozměry | 25x11x26 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 26.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Krémová |