| Označení: | KEX6001 CRM-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 033 Kč 1 148Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x47x24 cm
Velký keramický zajíc v krémové barvě je milým společníkem zejména pro jarní období a Velikonoce. Jeho elegantní design dodá šarm každému koutu vašeho domova nebo zahrady. Tato stylová soška nejen ozdobí prostor, ale také přinese radost a úsměv na tvář každému, kdo ji spatří. Vytvořte si s tímto zajícem jarní atmosféru, která potěší všechny návštěvníky.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 2500.0000 kg |
| Hmotnost | 2500.0000 kg |
| Rozměry | 20x47x24 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 47.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Druh | Zajíc |
| Sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Krémová |