| Označení: | KEX6005 GRN2-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 627 Kč 697Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
29x13x31 cm
Světle zelené keramické pítko pro ptáčky ve tvaru květu je nádhernou dekorací, která přitahuje pozornost nejen ptáčků, ale i všech kolemjdoucích a návštěvníků. Dva pěvci sedící na okraji pítka dodávají celému pítku hravý a veselý vzhled. Příjemně oživí vaši zahradu a stane se oblíbeným místem pro vaše opeřené návštěvníky, kteří se k vám tak budou rádi vracet.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1875.0000 kg |
| Hmotnost | 1875.0000 kg |
| Rozměry | 29x13x31 cm |
| Šířka | 29.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 31.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Zelená |
31x49x30 cm
26x37x24 cm