| Označení: | KEX6002 GRN2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x12x22 cm
Čistě bílá keramická bota je nejen nevšedním obalem na květiny, ale také originální dekorací, která zaručeně upoutá pozornost všech návštěvníků. Je ideální pro umístění na zahradě, terase, balkóně, případně i v interiéru, a přináší nádhernou symbiózu mezi květinami a unikátním tvarem obalu. Vytvořte si díky němu úžasně vyzdobený prostor, ve kterém prokážete vaší vytříbenou kreativitu a smysl pro detail.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 650.0000 kg |
| Hmotnost | 650.0000 kg |
| Rozměry | 12x12x22 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Bílá |